Promocje na zabiegi liposukcji – gdzie przeprowadzić zabieg w korzystnej cenie?

Wiele osób ma problemy z nadwagą, jednak przez brak czasu nie są w stanie sobie z nią poradzić. Metodą zyskującą na popularności jest liposukcja laserowa. To zabieg, który znacząco różni się od tradycyjnych metod odchudzania chirurgicznego. Przede wszystkim, jest nieinwazyjny – tkanki tłuszczowe są redukowane działaniem lasera. Na wykonywanie tego zabiegu mogą pozwolić sobie tylko niektóre gabinety medycyny estetycznej. Sprzęt używany do liposukcji jest bardzo drogi i wymaga otrzymania pozwoleń na wykonywanie zabiegu. Fotona Dynamis Sp Pro to jedno z wiodących na rynku urządzeń, które skutecznie odchudzają ciało metodą laserową. Urządzeniem dysponuje m.in. gabinet medyczny Wellclinic, zlokalizowany w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego.

Zabiegi w Wellclinic

Wellclinic przeprowadza kilka zabiegów opartych na działaniu lasera. Jest to m.in. wspomniana liposukcja laserowa oraz Endolifting 4d, ujędrniający i napinający skórę na twarzy. Oba zabiegi są wykonywane przez doświadczonych lekarzy. Stanowią całkowicie bezpieczne i bezinwazyjnie upiększanie ciała, a efekty zabiegów utrzymują się do dwóch lat z możliwością ich powtórzenia. Liposukcja laserowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, w związku z tym, że efekt zabiegu jest bardzo widoczny. To istna metamorfoza – klienci tracą około 25 cm w obwodzie talii czy ud, a redukcja nie obciąża ich nieprzyjemnym okresem rekonwalescencji. Wellclinic cyklicznie udostępnia klientom promocje, dzięki którym mogą oni wykonać zabiegi w korzystnych cenach.

Ceny liposukcji laserowej w Warszawie

Liposukcja laserowa nie należy do najtańszych zabiegów, jednak jest zdecydowanie bardziej opłacalna niż chirurgiczna wersja lipolizy. W przypadku Wellclinic ceny są często obniżone – duże zainteresowanie klientów pozwala na tworzenie promocji, które są zachęcające przy kolejnym powtórzeniu sesji laserowych. Obecnie pojedynczy zabieg liposukcji laserowej na brzuch kosztuje 990 zł (przeceniony z 1300 zł). Ta sama cena obowiązuje w przypadku liposukcji na boczki oraz liposukcji na uda. Najlepsze i najtrwalsze efekty osiągniemy przy serii trzech lub czterech zabiegów. Pełen pakiet laseroterapii obecnie kosztuje 3490 zł. To ogromnie korzystna cena – przed obniżką zabieg wynosił 5200 zł.

Dlaczego warto wybrać liposukcję?

Liposukcja laserowa w Wellclinic jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych lekarzy, dzięki czemu mamy pewność, że skutecznie odchudzi nasze ciało. Po liposukcji nie ma bolesnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci, zarówno podczas zabiegu, jak i po nim, czują się komfortowo. Laser jest nieinwazyjny i wyposażony w specjalną chłodziarkę, która niweluje odczuwanie ciepła wydzielanego przez urządzenie. Efekty liposukcji laserowej są naprawdę oszałamiające! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj na stronę Wellclinic i zapoznaj się ze szczegółami promocji na poszczególne zabiegi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *