Mikrodermabrazja Kraków prywatnie

Klinika VESUNA funkcjonuje na rynku medycyny estetycznej od wielu lat i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Krakowa. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet oraz mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd i kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

Klinika to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Oba gabinety zostały wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Co w praktyce oznacza, że w trakcie zabiegów wykorzystuje się innowacyjne, a także bezpieczne technologie, co oczywiście przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu mikrodermabrazja kraków.

Wykwalifikowany personel Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone, przebadane preparaty, posiadające polskie i światowe certyfikaty świadczące o ich jakości.

 

VESUNA na bieżąco śledzi trendy oraz technologie, które pojawiają się na rynku. W efekcie Klinika może się pochwalić bogatą ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii czy ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Zespół Kliniki do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, bo to właśnie ich pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem Kliniki. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają doskonałą okazję dobrania najlepszych zabiegów oraz terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, by zagwarantować pacjentom najwyższy komfort, a także bezpieczeństwo, które dla Kliniki ma ogromne znaczenie.

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu zakończonej kuracji czy zabiegu. Co motywuje VESUNĘ do dalszego działania. To sprawia, że personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#mikrodermabrazjakraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *