Jaki zabieg odchudzający wybrać?

Metod odchudzających jest wiele. Jednak nie zawsze sprostają one naszym oczekiwaniom. Konsekwentnie przestrzeganie odpowiedniego, zdrowego odżywiania oraz uprawianie sportu nie są gwarancją na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. W przypadku chęci pozbycia cellulitu czy kilku centymetrów z obwodów pomocne są zabiegi oferowane przez gabinety kosmetologiczne.

Dla kogo rekomendowane są zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę?

Zabiegi odchudzające oraz modelujące sylwetkę przeznaczone są dla osób chcącym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich partii jak: brzuch, boczki, uda, pośladki; cellulitu czy utraty jędrności skóry. Warto pamiętać, że aby zabiegi przyniosły jak najlepsze rezultaty warto połączyć zabiegi z ćwiczeniami i odpowiednią dietą. W zależności od problemu z jakim się borykamy a więc nadmiarem tłuszczu, luźną skórą lub cellulitem odpowiednio dobiera się zabieg.

Jaki zabieg odchudzający i modelujący sylwetkę wybrać?

  •         Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na wprowadzaniu preparatu o działaniu rozbijającym komórki tłuszczowe, które w wyniku metabolizmu są naturalnie wydalane z organizmu. Do składników aktywnych przyczyniających się do rozpadu tłuszczu należą: fosfatydylocholina czy dezoksycholan sodu. Efekty uzależnione są od stopnia nagromadzenia tłuszczu. W przypadku małej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą 2-3 zabiegi.
  •         HIFU – zabieg, który polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry za pomocą wysokiej częstotliwości ultradźwięków. Jest to jeden z najgłębiej działających zabiegów na rynku kosmetologicznym sięgającym aż do powięzi mięśniowej. Dzięki czemu doskonale radzi sobie z opornym tłuszczem. Zabieg wykonuje się raz na miesiąc w ilości od 3-6.
  •         Icoone – zabieg modelujący sylwetkę polegający na podciśnieniowym masażu skóry. W wyniku zabiegu dochodzi do ujędrniania skóry, rozbijania tkanki tłuszczowej czego efektem jest utrata kilku centymetrów z obwodu i pozbycie się cellulitu. Zabieg wykonuje się 2x w tygodniu. Rekomendowana ilość zabiegów to 10-15.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *