Czyszczenie dpf a jakość powietrza

Nie da się ukryć, że wszyscy kierowcy posiadający pojazd, muszą co jakiś czas borykać się z zapchanym filtrem DPF co jest bardzo znamienne dla samochodów z silnikami Diesla. Warto tutaj zauważyć, że niektórzy nawet chcą usunąć wspomniany filtr, aby nie czyścić go co jakiś czas. W tym wypadku jednak kierowcy muszą zapoznać się z przepisami, bo zgodnie z prawem wycinka filtra DPF jest niezgodna z prawem i kierowcy, którzy robią coś takiego na własną rękę, muszą liczyć się z olbrzymią karą grzywny, jaką mogą dostać za takie nielegalne modyfikacje.

Lepiej regenerować niż kupić nowy filtr

Warto zaznaczyć, że i tak nie zmienia to w żaden sposób mocy naszego samochodu. Pamiętajmy jednak, że zapchany filtr cząsteczek stałych to naprawdę poważny problem, który odbija się nie tylko na złej pracy silnika, ale odczuwalne jest również większe zużycie paliwa. Nie wspominając już o aspektach ekologicznych, ponieważ taki samochód produkuje więcej zanieczyszczeń, jakie trafiają potem do środowiska naturalnego. To właśnie z tego względu ogólna regeneracja filtrów DPF lub nawet ich konkretne czyszczenie, może sprawić, że w odpowiednich rękach filtry odzyskają nawet 99,8 procent swojej sprawności, co sprawia, że koszta związane z takim procesem regeneracji będą o wiele mniejsze niż zakup nowego filtra. Jeśli interesuje nas takie profesjonalne podejście, to z pewnością warto zajrzeć na http://www.dpffap-regeneracja.pl,to właśnie tam, znajdziemy fachowców, którzy będą w stanie nam pomóc.

Pełny zakres usług i gwarancja jakości

Usługi związane z czyszczeniem czy regeneracją samego filtra stoją dzisiaj na bardzo wysokim poziomie, co daje nam tutaj prawdziwą jakość. Warto zwrócić uwagę, że nigdy nie rozcinamy oraz nie spawamy filtrów, tylko zawsze staramy się je regenerować bez ingerencji w strukturę takiego elementu. To bardzo istotne, ponieważ maszyny regeneracyjne, są w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a taki zregenerowany filtr, jest w stanie posłużyć nam kolejne lata bez większych problemów. Warto dodać, ze osoba korzystająca z takiej usługi uzyskuje 12-miesięczną gwarancję. Firma posiada formularz wysyłkowy http://www.dpffap-regeneracja.pl/kontakt.html warto zajrzeć jeśli ktoś jest zainteresowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *